KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14499285
nr 1449 9285
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad Arkivex, "i hög hatt". Bildmått: 17x11,5, oramad
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:31:06
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin